Vnadidlo Bukový Decht
Zľava 9%

Vnadidlo Bukový Decht

Kód produktu: PO158
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Cena za 3 kg balenie. Decht, ktorý Vám dodávame je plnohodnotný neriedený 80% koncentrát. Je možné ho používať neriedený, alebo si nariediť podľa váśho uváženia. Aj pri doriedení do 5 kg budete mať stále hustejší decht ako konkurenčné dechty s prenikavejšou vôňou a väčšou hustotou.  Bukový decht pre lákanie a monitorovanie čiernej zveri. Alebo aj medvedov! Potom tam už ale nebudete mať diviakov.

Použitie: priláka diviačiu zver svojou intenzívnou vôňou (podobná vôni udiarne) z veľkých vzdialeností - z Kalista, ležoviska a stanovíšť na cieľové miesto. Aplikácia: Vybrané stromy sa natierajú tenkou vrstvou bukového dechtu do výšky cca 1m od zeme po celom obvode alebo jeho časti štetcom alebo plochým drievkom. Čierna zver sa o natreté miesta intenzívne "trie" (blahodárny vplyv na zbavovanie sa parazitov). Z tohto dôvodu odporúčame pre aplikáciu voliť listnaté stromy sa silnejšou borkou (dub, jaseň), alebo stromy, ktoré nie sú vhodné na ďalšie pestovanie v lesnom poraste. Počet natretých stromov a intervaly obnovy náteru: V aplikačnom mieste odporúčame podľa našich skúseností natrieť 2-3stromy. Náter by mal byť obnovovaný po 3-4 týždňoch.

Upozornenie: Produkt je zdravotne škodlivý pri požití. Pri zasiahnutí kože nutné dôkladne umyť prúdom vody a mydlom. Vážne poškodzuje zrak. Bezpečnosť: Produkt musí byť uložený mimo dosahu detí. Pri styku s okom ihneď vypláchnuť prúdom tečúcej vody a okamžite vyhľadať lekára. Už nie je potrebné sypať na zem veľké množstvo krmiva, ktoré na hromadách často napadnú plesne. Veľakrát tak nevedomky spôsobujeme zveri zdravotné ťažkosti. Toto je možnosť nahradiť špeciálnymi prípravkami, ktoré sa už používali v dávnych dobách hoci v inej podobe. Vnadidlo Vám umožní prilákať zver do miest Vašich predstáv. Nemusíte nosiť veľké množstvo krmiva stačí len malé množstvo a zver toto miesto bude navštevovať. Zásada: zver musí byť v okolí a ísť pod správnym vetrom. Potom sú účinky vnadidla veľmi dobré. Výrobky sú v praxi testované už štyri roky.

Trvanlivosť výrobku je cca 1 rok. Všetky vnadidlá sú na olejovej báze a pachovú stopu zanechávajú na 100% po dobu 3 dní, potom intenzita vône oslabuje. Aplikácia je vhodná na drevený kôl, kde sa v rozštiepanej časti postupne uvoľňuje. Nanášajte vo viacerých výškach, aby vnadiaca látka zavetrila čo najviac priestoru. Máte možnosť vnadidlo v malých dávkach nakvapkať aj na seno, či pečivo. Zvýši to atraktivitu krmiva a dĺžku pôsobenia. Na kuny či líšky môžete kvapkať vnadidlo priamo do skolpca, alebo do umelej nory, alebo do skolpca či nory aplikovať pastu. Nie je vhodné na konzumáciu človekom.

ZVER: Diviačia zver: údená makrela, kukurica, jablko, rybina, pigamex-bylinná zmes Líšky, kuny, dravci: údená makrela, kalamáre, rybina, homár Raticová zver: anýz, jablko, kukurica. Bukový decht na ochranu zdravých stromov pred otieraním diviakmi. Aplikujte na kôl, peň, alebo vyschnutý strom.

Recenzie produktu Vnadidlo Bukový Decht

Hore