Oblečenie Hubertus – nemecká kvalita za priaznivé ceny

Hubertus má svoj pôvod vo Švédsku, základnou myšlienkou bolo vytvoriť kvalitné a funkčné oblečenie pre poľovníkov po celom svete. Oblečenie Hubertus je navrhnuté tak, aby ponúkalo vždy ten najvyšší komfort v akýchkoľvek podmienkach. Hubertus sa preto spočiatku špecializoval na poľovnícke košele pre spoločenské príležitosti, neskôr rozšíril svoju výrobu a začal sa špecializovať aj na poľovnícke oblečenie. Počas posledných 25 rokov firma rozšírila svoju výrobu a to hlavne v Nemecku. Postupom času začala firma produkovať bundy, nohavice, klobúky, mikiny, svetre a mnoho ďalšieho oblečenia, bez ktorého sa dnes už nezaobíde žiadny poľovník či milovník prírody. Hubertus je popredný výrobca loveckého oblečenia v Nemecku a v Európe. Vysoko kvalitné spracovanie, inovatívny dizajn a vynikajúci rozsah veľkostí, pre pánov, dámy aj pre budúce generácie.


IBO Poľovník vám exkluzívne na Slovensko prináša kvalitné oblečenie od uznávaného výrobcu Hubertus. Ich produkty v
relo odporúča veľké množstvo zákazníkov, ktorí sa k nám s radosťou vracajú.

 

Kvalitné nemecké oblečenie s tradíciou za bezkonkurenčné ceny. Široká kolekcia modelov, vodeodolné oblečenie, s membránou Primaloft. V našej ponuke nájdete oblečenie určené aj do pohonu. Oblečenie do pohonu je vyrobené z reflexnej látky, v kombinácií pevného a odolného kevlaru, vďaka ktorému už kríky a tŕnie nebudú prekážkou. Oblečte seba aj svojich blízkych do elegantných a pohodlných poľovníckych odevov najvyššej kvality.

 

Pánska bunda Hubertus do extrémne chladného počasia

Ideálna bunda na zimnú poľovačku. Bunda 5v1 obojstranná bunda spolu s odnímateľnou vestou je to pravé pre extrémne chladné počasie. Bunda je vďaka membráne Miporex vodeodolná, s vodným stĺpcom až 10 000 mm. Membrána Miporex zabezpečuje odolnosť voči vetru, ale zároveň zabezpečuje dokonalú priedušnosť.

 

 

 

 

 

 

Bunda Hubertus v prevedení camo

Firma Hubertus produkuje kvalitné camo oblečenie, ktoré je možné využívať celoročne. Oblečenie obsahuje mnoho vonkajších a vnútorných vreciek. Bunda má nastaviteľný pás a odnímateľnú kapucňu. Oblečenie je priedušné a nešušťavé, vhodné pre fotografa prírody, poľovníka, či milovníka prírody.


                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detský set Hubertus

V našej ponuke máme oblečenie aj pre malých poľovníkov. Tiché, priedušné a kvalitné oblečenie od firmy Hubertus. Moderné oblečenie pre malých poľovníkov je doplnené aj o membránu Miporex. 

 

 

 

 

 

 

V našej ponuke sa nachádza široká ponuka reflexného oblečenia vhodného na spoločné poľovačky. V ponuke máme tiež  univerzálne reflexné vesty, pánske a dámske reflexné bundy, návleky s reflexným pásikom, reflexné šály, reflexné čiapky a odolné kevlarové bundy a nohavice.

      

Ochranná kevlarová bunda Hubertus

Mimoriadne pevná bunda odolná voči tŕňom s výstražnou funkciou. Teplá, vetru a vode odolná poľovnícka bunda so zalievanými švami. Extrémne pevná vonkajšia látka s nášivkami s Cordura®, ľahká sieťová podšívka a prizipsovaná oranžová flísová bunda. Odzipsovateľná kapuca podšitá flísom. Bunda je vybavená piatimi vreckami. So zajačím vreckom, ktoré sa dá odopnúť a použiť ako vodotesný podsedák. 100% polyester s nášivkami Cordura®. K bunde je možné dokúpiť aj kevlarové nohavice.

         

Odolné nohavice Hubertus Canvas

Najpredávanejšie Hubertus nohavice Canvas si vás získajú svojou pevnosťou a kvalitou. Nohavice majú všitú termo podšívku, ktorá udrží telo v stálej telelesnej teplote. Nohavice sú vhodné na dlhé potulky prírodou.

 

 

 

 

 

 

 • Vodný stĺpec až 10 000 mm
 • Extrémne odolná
 • Priedušná vďaka vysokej priepustnosti vodných pár (9 000 g / 24 hod.)
 • Nehlučná aj pri extrémne nízkych teplotách

 • Vodu odpudzujúci materiál
 • Zosilňuje obzvlášť zaťažené diely odevov
 • Elegantný vzhľad
 • Odpudzuje špinu a rýchlo schne
 • Priedušný materiál
 • Udržuje stálu telesnú teplotu
 • Na dotyk jemný materiál
 • 100% chráni pred vetrom
 • Odolný proti tŕňom
 • Chráni pred prepichnutiu
 • Odolný proti oderom