Nabíjateľná LED baterka Olight Warrior X 2000 lm

Kód produktu: OL515
Záručná doba: doživotná
Dostupnosť: Dostupný
139.95 € s DPH
 • Výkonné svietidlo s výdržou batérie takmer 5 hodín
 • Patentovaná nabíjačka nabíja batériu priamo vo svietidle
 • Telo z vysoko odolnej hliníkovej zliatiny odolnej voči poškriabaniu
 • Nízkoprofilové tlačidlo zapínania
 • Dosvit pekelných 560 metrov
 • Profesionálne taktické svietidlo s batériou a nabíjačkou v jednom

Svetelná LED dióda Cree XHP35 neutrálnej bielej farby je špičková dióda pre profesionálne svietidlo. V maximálnom režime svietidlo poskytuje svetelný lúč o sile neuveriteľných 2000 lúmenov, s dosahom až do 560 metrov. Baterka spĺňa normu tesnosti IPX-8 (plná odolnosť voči trvalému ponoreniu) a je odolná voči pádom z výšky 2 m. Výnimočne telo svietidla je vyrobené z leteckého hliníka pokrytého tvrdou anodizáciou typu III v čiernej farbe. Okrem toho je hlava baterky chránená prednou časťou pomocou ocelového krúžku.

Sklo zakrývajúce diódu bolo vyrobené z vysoko odolného pórovitého a tepelného borosilikátového skla. Srdcom baterky je vyspelá elektronika, ktorá riadi spotrebu energie smerom k dióde XHP35 NW. Vďaka tomu baterka svieti v zvolenom režime s rovnakým výkonom, kým sa batéria úplne nevyčerpá.

Prehriatie v najvyššom režime chráni elektronický systém, ktorý po 1,5 minúte znižuje prúd a stabilizuje svetlo na úrovni 600 lúmenov. Prepínač umiestnený na zadnej strane baterky je úplne tichý, čo vám umožňuje používať baterku v úplnej tichosti.

Model Warrior X je napájaný lítium-ion batériou, 18650. Tieto batérie sa vyznačujú stabilnou prevádzkou v širokom rozmedzí teplôt a nevykazujú tendenciu k samovoľnému vybíjaniu (životnosť 10 rokov), čo je ideálne pre vojenské, policajné, záchranárske akcie. Keď je svietidlo takmer vybité, jednoducho vás upozorní jemnou vibráciou do ruky. Srdcom baterky je vyspelá elektronika, ktorá riadi prúd nasávaný do XHP35 NW diódy. Vďaka tomu svieti baterka vo zvolenom režime rovnakou energiou, až kým nebude batéria úplne vybitá. Elektronický systém chráni diódu pred prehriatím v najvyššom režime, ktorý po 1,5 minúte redukuje prúd a stabilizuje svetlo na 600 lúmenoch. 

Pohodlné nosenie zabezpečuje pružná svorka na tele baterky. Kryt navyše obsahuje magnet kompatibilný s nabíjacím káblom. Svietidlo Olight Warrior X sa predáva v nasledovných farebných variantoch: OLIGHT Warrior X 2000 lm - Coyote  OLIGHT Warrior X 2000 lm - Green alebo si ju môžete zakúpiť vo výhodnom sete: OLIGHT Warrior X 2000 lm KIT

Svetelný výkon režim 1. 2000 lm
Svetelný výkon režim 2. 300 lm
Výdrž batérie: 4,6 hodín
Stroboskop: Áno
Intenzita lúča: 78400 cd
Dosvit: 560 metrov
Odolnosť voči vode: IPX-8 (vodotesný do 2 m)
Odolnosť voči pádu: z výšky 2 m
Dióda: Cree XHP 35 HDT
Napájanie: 1x 3000 mAh 3,6V 18650 nabíjateľná lítiová batéria
Rozmery: Svietidlo: 142 x 41 mm
Hmotnosť: Svietidlo: 218 g
Priemer hlavy: 41 mm


Obsah balenia:

 • 1x Svietidlo Olight Warrior X
 • 1x 3000 mAh 3,6V 18650 nabíjateľná lítiová batéria
 • 1x Nabíjačka
 • 1x Puzdro
 • 2x O-krúžky
 • 1x Návod v slovenskom jazyku

Recenzie produktu Nabíjateľná LED baterka Olight Warrior X 2000 lm

Rudi
Páči sa mi vibrovanie baterky pri nízkej kapacite batérie - vibrovanie zvyšuje na intenzite čím je prázdnejšia batéria
samo
Veľký dosah svetla do diaľky a taktiež široké osvetlenie

Hore