Poľovnícka obuv CHIRUCA BULLDOG Boa Poľovnícka obuv CHIRUCA BULLDOG Boa 1 Poľovnícka obuv CHIRUCA BULLDOG Boa 2 Poľovnícka obuv CHIRUCA BULLDOG Boa 3 Poľovnícka obuv CHIRUCA BULLDOG Boa 4 Poľovnícka obuv CHIRUCA BULLDOG Boa 5
Zľava 20%

Poľovnícka obuv CHIRUCA BULLDOG Boa

Kód produktu: JS4475101
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
226.00 € s DPH 283.00 €

Topánka Bulldog Boa je veľmi kvalitná a pohodlná poľovnícka topánka, ktorá obsahuje vodeodolnú kožu nubuk Scotchgard, vodeodolnú kožu nubuk a membránu Goretex. Podrážka Vibram Hunting zabezpečuje pohodlnú a bezpečnú chôdzu. Poľovnícke Tpánky Bulldog Boa sú nepremokavé s vysokou odolnosťou voči vetru a zároveň s komfortnou priedušnosťou.

Šnurovací systém Boa je nový spôsob šnurovania topánok. Tento systém je veľmi jednoduchý a pohodlný. Skladá sa z dráteného lanka , ktoré nahradilo klasické šnúrky a tento drátik je ukotvený v otočnom kolečku. Pri točení tohoto kolečka sa uťahuje lanko a tým sa topánka uzatvára a veľmi jednoduchým ťahom kolečka smerom dopredu sa lanko uvolní. Boa systém je praktický aj v tom, že na jeho obsluhu postačuje jedna ruka. Toto lanko je veľmi odolné , ale ak by sa predsa len poškodilo dá sa pomerne jednoducho vymeniť.

Recenzie produktu Poľovnícka obuv CHIRUCA BULLDOG Boa

Hore