Zľava -20%
do
:
dní
:
hod.
:
min.
 
sek.
-20%
Pre profíkov
Top kvalita

Trekingová obuv TETRAO Martes UNI

Kód produktu: TX-GT-MAR
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
  • Vysoká priedušnosť
  • Brúsená koža v kombinácií s odolným nylónom
  • 4-smerná priedušná AIRMESH podšívka
  • Podrážka PU DoubleDensity

Trekingová obuv TETRAO Martes je ideálna pre náročných turistov a lovcov. Je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré poskytujú vysoký komfort a ochranu v rôznych terénoch. Zvršok obuvi je vyrobený z brúsenej kože, ktorá je priedušná a zároveň odpudzuje vodu. Vnútorná stielka je zo 4-smernej AIRMESH podšívky, ktorá poskytuje dokonalú priedušnosť a tepelné izoláciu. Podrážka PU DoubleDensity je odolná voči oderu a má výbornú priľnavosť v rôznych terénoch. Spevnená oblasť členkov zaisťuje oporu a ochranu pred ostrými predmetmi. Obuv je vhodná do terénu B, teda na mierne náročné podmienky ako sú kamenisté cesty, sneh, voda. Je vhodná na celoročné použitie, či už na turistiku, lov alebo iné outdoorové aktivity. Pomenované sú podľa kuny (lat. Martes), pre ktorú je typická svižnosť a v tejto obuvi nebudete v teréne určite zaostávať. Vyskúšajte novú trekkingovú obuv TETRAO Martes a zažite pohodlnú turistiku a lov.

Táto obuv je vhodná do terénu B:

Obuv triedy B je ideálna na viacdenné výlety, do mierne strmého skalnatého terénu, lov v sťažených podmienkach, kamenisté horské cesty a cesty s pevným podkladom s umelým zaistením terénu. Kategória B, topánky predurčuje nie len na zimnú pešiu chôdzu v snehu, bezproblémovo zvládnu aj letné podmienky v rôznych terénoch. Obuv vďaka pevnej konštrukcií a odolnej podošve dokážete využiť aj na ľahké lezenie a ferraty. Kategória B predstavuje ideálnu voľbu pre širokospektrálne využitie poľovníka a zabezpečí celoročný komfort pri nosení.

Výhody:

  • Vysoká priedušnosť a tepelná izolácia vďaka použitiu brúsenej kože a 4-smernej AIRMESH podšívky
  • Spevnená oblasť členkov pre oporu a ochranu pred ostrými predmetmi
  • Odolná podrážka PU DoubleDensity s výbornou priľnavosťou v rôznych terénoch
  • Nízka hmotnosť pre maximálne pohodlie pri nosení

Parametre produktu: 

Farba: hnedá
Materiál: brúsená koža v kombinácií s odolným nylónom
Zvršok: brúsená koža
Stielka: 4-smerná AIRMESH podšívka
Podrážka: PU DoubleDensity
Hmotnosť: 938 g 1 topánka (veľ: EU 42), 1876 g pár (veľ: EU 42)
Kategória obuvi: vhodná do terénu B

Obsah balenia: 

Trekingová obuv TETRAO Martes

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Recenzie produktu Trekingová obuv TETRAO Martes UNI

Hore