Bering Optics Náhlavná súprava GOOGLES 2+gen.

Kategória: Nočné videnie
Kód produktu: PO1118
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Ľahké, kompaktné ale zároveň robustné a pevné nočné videnie BERING OPTICS GOOGLES 2+generácia. Automatická kontrola jasu, indikátor vybitia batérie, vstavaný IR iluminátor pre osvetlenie v úplnej tme to je len čať vlastností ktoré robia Bering Optics náhlavná súprava Googles 2+gen jedinečným nočným videním vo svojej kategórií. Táto náhlavná sústava je binokulárna čo zaručuje pri pozorovaní nevídaný komfort. Už vám neunikne ani ten najmenší detail! Nočné videnie Googles 2+generácia je vyrobené z pevnej hliníkovej zliatiny. Táto náhlavná sústava je vode a korórzií odolná a taktiež je odolná voči vnikaniu prachu. Táto náhlavná súpara Bering Optics Googles 2+gen., ktorú vám na Slovensko prináša IBO Poľovník Trenčín a www.IBO.sk je ideálne nočné videnie na pohodlné dlhé pozorovanie. K tomuto náhlavnému systému je možné dokúpiť aj voliteľné príslušenstvo ako: 4x zväčšovací objektív a helmu (predáva sa samostatne)!

Bering Optics Googles 2+gen. ALLY-7B je jednou z najľahších a najkompaktnejších náhlavných súprav, ktoré sú k dispozícií na trhu. Táto náhlavná súprava nájde svoje uplatnenie vo viacerých sférach vášho života. Sú ideálne na pozorovanie prírody, pozorovanie zvere, využijete ho aj napr. na dovolenka na pozorovanie krás vaše dovolenkovej destinácie,... Svoje veľké uplatnenie má táto náhlavná súprava aj pri strážení objektov, ľuďí, budov a pod.

Prístroj využíva pseudo binokulárny dizajn pre väčšie pohodlie pri pozoroaví. Naviac sa táto náhlavná súprava pýši vylepšenými funkciami a super výkonom. Noktovízor využíva menič 2+ generácie.

Bering Optics Googles 2+ generácia ALLY-7B ponúka výnimočný výkon aj  v najnepriaznivejších podmienkach. Táto vysoko spoľahlivá náhlavná súprava je cenovo dostupná aletrenatíva k väčšine drahých náhlavných systémov.

Sada obsahuje: náhlavnú súpravu Bering Optics Googles generácia 2+ ALLY-7B a taktické ochranné puzdro.

Typ prístroja 1,0×24
Zväčšenie            ×1,0
Priemer objektívu (mm) 24
Zorné pole v stupňoch 40°
Ostriaca vzdialenosť (m) 0,28-do nekonečna
Celkové rozmery v mm 172x102x62
Hmotnosť 450 g
Rozlíšenie IP/mm 45-56
Cytlivosť fotokatódy uA/Im 350-600
Odhadovaná životnosť batérie minimálne 20 hodín
Filtrovanie obrazu od šumu 18:1 alebo lepšie
Napájanie 1xAA batéria (nie je v balení)
Operačná teplota (°С) -30 až 45
Preniknutie vody (index) IPX5 rating
Vlhkosť (%) až 98
Generácia gen 2+

Recenzie produktu Bering Optics Náhlavná súprava GOOGLES 2+gen.

Hore