Top kvalita

Smart spektív ATN X-SPOTTER HD 20-80x

Kategória: Nočné videnie
Kód produktu: DGSSHD2080
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
1 649.00 € s DPH
  • 3D gyroskop so zabudovanou stabilizáciou
  • Ostrý obraz za akýkoľvek podmienok
  • Využíva senzor vo vysokom rozlíšení s možnosťou jasného nočného videnia
  • Obsidian Core je vysoko špecializovaný počítač 
  • Nahrávanie videa vo FULL HD

Nahrávajte si vaše lovecké chvíle v ohromujúcom 1080p Full HD rozlíšení ako súčasť vášho pravidelného loveckého dobrodružstva. Už žiadne zmeškané momenty. Nahrávajte si videá, vyfotografujte, a prineste si k Vám domov tieto zábery ktoré môžete zdieľať s vašimi priateľmi, rodinou a na sociálnych sieťach.

Nočné videnie X-spotter je spektív, a svojimi vlastnosťami a možnosťami určený na použitie v náročných klimatických podmienkach a obmedzenej viditeľnosti. Či už v úplnej tme, v dyme, hmle, za hustého dažďa alebo sneženia. Nočné videnia ATN spĺňajú najprísnejšie kritériá kvality a výkonu, vďaka čomu sa radia medzi absolútnu svetovú špičku. Patria medzi najvyhľadávanejšie termovízne zariadenia či už medzi poľovníkmi, armádnymi zložkami alebo IZS.

SMART objektív je vybavený veľkým množstvom funkcií, všetky parametre sa môžu v reálnom čase meniť priamo na displeji - od zámerných osnov, cez možnosť výberu typu zbrane, kalibru, munície, balistických kriviek, až po farebné schémy. Ďalej umožňuje výber až z 18 užívateľských profilov. Zariadenie disponuje vstavanou 4 GB pamäťou a možnosťou zaznamenávania videí a snímok. 

Pomocou nami dodávaného softvéru k výrobkom ATN je možné po pripojení puškohľadu k počítaču ľahko upravovať používateľské profily, vytvárať a nahrávať do puškohľadu vlastnú balistiku, vytvárať zámerné osnovy, meniť všetky nastavenia, aktualizovať firmware puškohľadu atď. Pre prenos dát, video výstup a programovanie zariadenia slúži univerzálny vodotesný konektor.

Ovládacie tlačidlá sú umiestnené tak, aby nemohlo dôjsť k ich nechcenému stlačeniu. Objektív môže byť napájaný na klasické AA batérie. 

Technické parametre:

Životnosť batérie 8 hod
Hmotnosť 2,06 kg
Ovládanie direct
Rozmery 525×88x188 mm
Menič ATN Obsidian T II
Tactical control wire Áno 
Zorné pole
Menič obrazu 3 s vylepšením riadkovaním
Systém šošoviek  F1:1.23, 65 mm
Zväčšenie 20-100
Operačné teploty -20 °C až 50 °C
Zdroj napájania 4x AA
Ostriaca vzdialenosť 10 m - do nekonečna
Rozlíšenie HD display
Skladovacie teploty -50 °C až 50 °C

Recenzie produktu Smart spektív ATN X-SPOTTER HD 20-80x

Hore