Ručné svietidlo G25

Kategória: Doplnky na lov
Kód produktu: PO330
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

G25 Laserové svietidlo od nás je najnovší model s celohliníkovým antireflexným telom, momentálne najvýkonnejšie "svietidlo" s kompaktným bodom s ostrými okrajmi, neporovnateľné so žiadnym iným lasrom na trhu. Je vhodné ako prisvietenie k nočnému videniu. Dokáže posunúť nočné videnie až o jednu generáciu vyžšie. Dokážete sledovať zver na obrovské vzdialenosti voľným okom a s optikou. Zver na teplotu svetla zo svietidla LASER G25 nereaguje!!!

Laserová zelená lampa s nastaviteľným ohniskom. Lúč viditeľný do 3 km, osvieti zver a cieľ do 1 km. Ideálny v kombinácii s puškohľadom, ďalekohladom a dobrou montážou na pozorovanie. Dĺžka 17 cm, hmotnosť 350 g, čierne prevedenie. Súčasťou lampy je batéria CR123, diaľkový taktický nehlučný spínač a držiak. Frekvencia lúča 532 nm.

ALE POZOR! Laserové svietidlá pri teplote pod 10 stupňov strácajú výkon, vyzerá to ako s vybitým akumulátorom. Svietidlo treba zabaliť do izolačnej látky, alebo podobne. Všetky laserové žiariče sa pri nízkych teplotách správajú rovnako. Zelený laserový bod Vlnová dĺžka 532nm Rozšírenie 10x Baterky CR123 Životnosť žiariča 5000 hodín Výstupný výkon 30mW Maximálny vstupný priemer lúča 15mm Minimálna odchýlka lúča 0,05mrad Maximálna odchýlka lúča 1,5 stupňa Laserová trieda III b Prevádzková voltáž DC3V-5V Prevádzková teplota 10-40 °C Teplota skladovania -30-80°C Plné tesnenie proti prachu a vode. Viacvrstvové optické systémy. Rotačný optický zväzok, umožňuje rýchle nastavenie priemeru zväzku. Zosilnené koherentné svetlo, najefektívnejšie svetlo na veľké vzdialenosti.

Recenzie produktu Ručné svietidlo G25

Hore