Ultrazvukový repelent proti kliešťom TICKLESS HUMAN pre ľudí

Kategória: Doplnky na lov
Kód produktu: EH570210
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: Dostupný
34.90 € s DPH
  • Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov
  • Ekologický repelent bez vedľajších účinkov
  • Netoxický, nevylučuje chemické látky ani zápach
  • Jednoduché použitie

Ultrazvukový repelent TICKLESS pre ľudí je malé a kompaktné elektronické zariadenie. Je to ideálne riešenie ochrany proti kliešťom. Ochráni vás pri všetkých aktivitách v prírode, pri prechádzkach, kempovaní, piknikoch, pri športových aktivitách a pod. Elektronický repelent TICKLESS ADULT je absolútne ekologické zariadenie bez kontraindikácií. Je netoxický a nevylučuje žiadne chemické látky alebo zápach. Funguje na princípe vysielania sérií ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné ľuďmi a takisto aj zvieratami. Naopak však rušia kliešte a chránia tak osoby pred ich napadnutím.

V poslednej dobe sa počeť kliešťov zvýšil nielen mimo miest, ale aj v mestách. Zvyšuje sa tak aj možné riziko nakazenia sa chorobami, ktoré sa prenášajú práve prostredníctvom kliešťov, napr. kliešťová encefalitída, lymská borelióza a mnohé ďalšie. Nečakajte a ochráňte sa pred kliešťami skôr, než bude neskoro. Ultrazvukový repelent TICKLESS HUMAN je potrebné pripnúť na oblečenie buď pomocou zabudovaného klipu alebo prevlečením šnúrky cez dierky. Dávajte pozor, aby ste nezakryli ultrazvukovú mriežku, cez ktorú vychádzajú ultrazvukové vlny. Zariadenie je napájané batériou Li-Ion, ktorá má životnosť až 3 roky, v závislosti od používania repelentu. Zapnúť a vypnúť ho môžete kedykoľvek podľa vašej potreby. Prevádzkový rozsah je cca. 3 metre. Elektronický repelent proti kliešťom TICKLESS je vyrobený v Taliansku.

Použitie: Odstráňte plastovú kartičku, ktorá blokuje pripojenie lítiovej batérie k zariadeniu (batéria je vložená v zariadení a pripravená na okamžité použitie). Stlačte šedé tlačidlo, ktoré slúži na zapnutie a vypnutie repelentu. Štyri krátke zelené bliknutia signalizujú, že zariadenie je zapnuté. Jedno dlhé červené bliknutie signalizuje, že repelent je vypnutý. Keď je TICKLESS ADULT zapnutý, blikne každých 5 minút. Po 8 hodinách sa prístroj sám automaticky vypne.

  • Materiál: polykarbónová a syntetická antialergická guma
  • Rozmery: 6 x 2,7 x 2,1 cm
  • Hmotnosť: 20 g

Recenzie produktu Ultrazvukový repelent proti kliešťom TICKLESS HUMAN pre ľudí

Erik
Neveril som tomu pokiaľ som nevyskušal a úplna spokojnost
tibor
perfektna vecicka na tie male bestie som prekvapeny kolko vydrzi baterka

Hore