Top kvalita
Super cena

LED baterka Olight M3XS-UT Javelot 1200 lm - predvádzacie

Kód produktu: OL406
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.
  • 3 úrovne jasu od 3 do 1200 lúmenov
  • Odolná konštrukcia s odolným eloxovaným povrchom
  • Zadný spínač s bočným spínačom pre jednoduchšie ovládanie
  • Výkonná LED baterka vybavená funkciou stroboskop
  • Dosvit 1000 metrov

Unikátna taktická baterka, ktorá využíva diódu Cree XP-L HI, ako svetelný zdroj vo veľkom reflektore, čo má za následok výkon až 1200 lúmenov. Skvelá LED baterka, ktoré bude dokonale slúžiť policajtom, záchranárom, vojakom, ale aj pre turistov a milovníkov prežitia. Rovnako ako ostatné baterky série Javelot, tento model ponúka svetelný lúč, ktorý smeruje na 80% do jedného bodu. Efektívny dosah až do 1000 metrov.

LED baterka spĺňa normu tesnosti IPX-8 (odolnosť voči nepretržitému ponoreniu do hĺbky 2 m). Baterku je možné pomocou magnetického držiaku Olight pripevniť na zbraň. Telo baterky je vyrobené z leteckého hliníka pokrytého tvrdou anodizáciou v čiernej farbe. Gumové tesnenia na závitoch zabezpečujú úplnú odolnosť voči vode. Sklo pokrývajúce diódu je vyrobené z tvrdeného skla s vysokou odolnosťou proti poškriabaniu, a pokryté antireflexnou vrstvou, čo minimalizuje stratu svetla. Špeciálne tvarovaná hlava vám umožňuje použiť baterku ako zbraň v situácii zblízka.

Srdcom baterky je vyspelá elektronika, ktorá riadi spotrebu energie. Vďaka tomu LED svietidlo Olight M3XS-Javelot svieti v zvolenom režime s rovnakým výkonom, kým sa batéria úplne nevybije. Elektronika je tiež zodpovedná za prevádzkové režimy a ich zapamätanie. Špeciálne vyvinutá elektronika chráni LED baterku pre prehriatím a automatický zníži výkon. Po vypnutí baterky, ochladení a opätovnom zapnutí svieti baterka v maximálnom režime.

Vysokú kvalitu prevedenia podtrhuje doživotná záruka svietidla. Svietidlo Olight M3X-Javelot je vybavené duálnym taktickým spínačom, ktorý umožňuje rýchlejšie a spoľahlivejšie ovládanie v krízových situáciách. Ďalší prídavný spínač, umiestnený pred hlavou baterky, vám umožní ovládať všetky režimy jednou rukou. Na ňom je dióda, ktorá svieti červeno, keď sú batérie takmer vybité. Svietidlo je napájané 4 CR123 batériami, alebo dvomi 18650 článkami. Batérie typu CR123 majú stabilnú prevádzku v širokom rozmedzí teplôt, nevykazujú tendenciu k samovoľnému vybíjaniu (životnosť 10 rokov), čo je ideálne pre LED svietidlo Olight, ktoré využívajú policajné, armádne a záchranárske zložky. Predlžovacia trubica umožňuje použitie dvoch batérií: 18650 alebo štyri batérie CR123 alebo štyri batérie RCR123A.

Recenziu LED baterky olight si môžete prečítať tu: Recenzia Olight M3XS

Technická špecifikácia:

Svetelný výkon / výdrž: 1200 lm - 2 hod / 2,5 hod, 600 lm / 12 hod, 80 lm / 360 hod 3 lm
Dosvit: 1000 m
Intenzita lúča: 250000 cd
Odolnosť voči vode: IPX-8 (vodotesný do 2 m)
Odolnosť voči pádu: z výšky 1 m
Dióda: LED Cree XP-L
Napájanie: 2x 18650 / 4x CR123A / 4x RCR123A - odporúčame dokúpiť spolu s nabíjačkou
Rozmery: 211 x 63 mm
Hmotnosť: 255 g (bez batérie)
Priemer hlavy: 63 mm

Obsah balenia:

1x Svietidlo OLIGHT M3XS-UT Javelot
1x Puzdro na opasok
2x Náhradné O-krúžky
1x Kontajner na batérie
1x Predlžovací medzikus tela
1x Návod v slovenskom jazyku

Tovar bol vyložený na predajni a výstave, bol predvádzaný zákazníkom, dá sa ale povedať, že tovar je nepoužívaný, avšak môže niesť známky používania. Tovar je bez záruky, preto je vo výraznej zľave.

Recenzie produktu LED baterka Olight M3XS-UT Javelot 1200 lm - predvádzacie

Tibor
ten dosvit 1000 metrov je fakt paráda mega baterka odporúčam
anonym
Používam ju s 2x18650 batériami a výdrž je neskutočná

Hore