OLIGHT svietido M20 SX-L2 Warrior

Kód produktu: PO275
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.
Špičkové taktické LED svietidlo M20 S-X s diódou CREE XM-L2 LED disponuje výkonom až 550 lumenov a ovládaním jednou rukou. Svietidlo je osadená najnovšou prémiovou CREE XM-L2 LED a je určená primárne pre ozbrojené zložky, osobnú potrebu a pre poľovníkov. Dosvit až do 200 metrov a výdrž až 85 hodín prevádzky. Zvoliť možno 4 svetelné režimy, pričom elektronika udržiava konštantnú intenzitu svetla. Napájanie pomocou li-ion akumulátora 18650, 2x RCR123 a alebo dvoch lítiových článkov typu CR123A.

Ku svietidlu ponúkame aj bohaté príslušenstvo vhodné na použitie svietidla pre poľovníctvo:

  • dlhý káblový spínač, montáže
  • filtre a difuzéry - červený filter, zelený filter, modrý filter a biely difuzér
  • pre dosiahnutie maximálneho dosvitu ponúkame aj reflektor s hladkým povrchom

Parametre svietidla M20 Warrior R5:

  • Používa prémiovú vysoko výkonnú CREE XM-L2 LED so životnosťou 50 000 hodín
  • Spolu 4 úrovne svetelného výkonu: 10 lumenov (85hodín) - 110 lumenov (5 hodín) - 550 lumenov (1h 20min) - rýchle blikanie (strobe ).
  • Časy výdrže sú uvedené s li-ion akumulátorom typu 18650 s kapacitou 2500 mAh.
  • Elektronika svietidla udržiava dióde konštantný prúd, takže intenzita svetla s vybíjaním batérií neklesá.

Svietidlo si pamätá režim v ktorom bolo vypnuté a pri ďalšom zapnutí sa do neho vráti. Svietidlo napájajú dve primárne lítiové batérie typu CR123A (3V, nedobíjajúce). Ako nabíjaciu alternatívu odporúčame li-ion akumulátor 18650 (3,7 V), možno použiť aj dva li-ion akumulátory typu RCR123. Výnimočný systém chladenia elektroniky a diódy Dizajn tela svietidla umožňuje pevné, protišmykové držanie Úderný ráfik z nerezovej ocele naskrutkovaný na reflektor svietidla (vhodný pre boj zblízka, odstrániteľný) Taktický krúžok pre uchopenie "cigarovou technikou" (odstrániteľný) Kovový klip pre uchytenie za opasok (odstrániteľný) Vyrobené z leteckého hliníka s povrchovou úpravou Hard Anodized III v čiernej, alebo strieborno-sivej farbe Nárazu vzdorná podľa vojenskej špecifikácie US MIL-STD-810F. Tvrdená ultra čistá šošovka Parabolický reflektor s povrchom typu pomarančová kôra (orange peel) pre lepší svetelný kužeľ Svietidlo je vodotesné do hĺbky 1m. Taktický tlačidlový spínač na konci svietidla s funkciou momentovej aktivácie jemným stlačením. Rozmery: 14 cm (dĺžka), 3,4 cm (priemer hlavy), 2,5 cm (priemer tela) Hmotnosť: 121 gramov (bez batérií) Súčasťou balenia je puzdro na opasok, šnúrka na zápästie, dva o-krúžky, gumová krytka vypínača a puzdro na batérie

Ovládanie: Svietidlo sa zapína stlačením tlačidla na konci svietidla. Pri zapnutom svietidle je možné prepínať režimy stlačením druhého tlačidla (s vyznačeným S) na boku. Svietidlo si pamätá naposledy nastavený systém výkonu. Ak je svietidlo vypnuté, stlačením a podržaním bočného tlačidla S sa M30 zapne hneď do zábleskového režimu strobe, po pustení tlačidla sa opäť vypne. Upozornenie: Používajte len kvalitné batérie, aby nedošlo k poškodeniu svietidla napríklad z dôvodu úniku látok z batérie. Vyberte batérie zo svietidla ak ho nebude dlhšiu dobu používať alebo ak je batéria už vybitá. Inak môže u niektorých menej kvalitných batérií prísť k poškodeniu svietidla. Vkladajte batérie kladným pólom smerom k hlave svietidla. Ak sa ochranné gumené krúžky po dlhšej dobe používania javia poškodené, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude svietidlo správne chránená proti vode.

Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené:

  • Batérie sú takmer vybité - vymeňte ich.
  • Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich handričkou namočenou v alkohole.
  • Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevne hlavu aj koniec svietidla.

Recenzie produktu OLIGHT svietido M20 SX-L2 Warrior

Hore