Olight T10
Zľava 30%

Olight T10

Kód produktu: PO220
Je nám to ľúto, ale predaj skončil.

Špičkové LED svietidlo Olight T10-T R5 napájané z 1xCR123 batérie a ponúka svetelný tok až 210 lumenov. Svietidlo je osadené najnovšiou výkonnou LED Cree XP-G R5. Osvedčené intuitívne ovládanie povolením a utiahnutím hlavy pre prepínanie medzi štyrmi svetelnými režimami s výdržou až 84 hodín. Baterka Olight T10-T R5 tak prináša vysoký výkon aj dlhú dobu prevádzky a je vďaka svojim minimálnym rozmerom vhodná pre každodenné nosenie aj bežné domáce a rekreačné použitie.

Parametre svetla Olight T10-T R5: Používa najnovšiu prémiovú výkonú LED Cree XP-G R5 so životnosťou 50 000 hodín. Celkom štyri svetelné režimy: 210 lumenov (1,2 hodiny) - 100 lumenov (3,3 hodiny) - 5 lumenov (84 hodín) - rýchle blikanie (strobe 210 lumenov). Zmena režimov sa vykonáva povolením a utiahnutím reflektoru. Svietidlo možno napájať raz lítiovou batériou typu CR123, alebo raz nabíjacou batériou typu RCR123. Elektronika svetla udržiava konštantný prúd do LED, takže intenzita svetla s vybíjaním batérií neklesá. Baterka si pamätá režim v ktorom bola vypnutá a pri ďalšom zapnutí sa do neho vráti. Ľahko texturovaný reflektor pre perfektný svetelný kužeľ. Vyrobené z leteckého duralu s čiernou povrchovou úpravou Hard Anodized III. Svietidlo je vodeodolné podľa štandardu IPX-8. Tvrdené sklíčko s antireflexným poťahom. Rozmery 8,8 cm (dĺžka) x 2,2 cm (priemer). Hmotnosť 36 gramov (bez batérií). Súčasťou balenia je puzdro, šnúrka na zápästie, náhradné o-krúžky a gumová krytka vypínača.

Ovládanie: Baterka sa zapína stlačením tlačidla na konci. Povolením a utiahnutím hlavy svetla sa prepína medzi svetelnými režimami.

Recenzie produktu Olight T10

Hore