Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Vábničky Weisskirchen - dlhodobá kvalita a tradícia

napísal IBO.sk, publikované dňa 08.09.2018Vábničky Weisskirchen - dlhodobá kvalita a tradícia

Vábničky Weisskirchen sa stali najrozšírenejšími vábničkami medzi poľovníkmi. Ihneď sa stali obľúbenými a žiadanými aj na Slovensku. IBO Poľovník ponúka širokú ponuku vábničiek, z ktorej si vyberie naozaj každý.


Kedy je ideálny čas na zavlažovanie trávnika?

napísal IBO.sk, publikované dňa 20.07.2018Kedy je ideálny čas na zavlažovanie trávnika?

Ideálny čas na zavlaženie trávnika je najlepšie v skorých ranných hodinách alebo podvečer, kedy je odparovanie vďaka nízkej teplo najmenšie. Najvhodnejší druh zavlažovania závisí od veľkosti záhrady, zdroja vody aj typu záhrady. Dnes sa o závlahy oveľa lepšie postarajú záhradné čerpadlá. Ideálne je vlastný zdroj vody či aspoň zásoba dažďovej vody.


Vnadenie diviakov - účinne a jednoducho

napísal IBO.sk, publikované dňa 09.07.2018Vnadenie diviakov - účinne a jednoducho

Bukový decht je lacným a veľmi efektívny lákadlom pre zver, ktorú láka na dlhé vzdialenosti. Zver je priťahovaná intenzívnym zápachom bukového dechtu na dlhé vzdialenosti a chráni ich od otravných parazitov. Decht sa aplikuje jednoducho a má vysokú účinnosť. Viac sa dočítate v nasledujúcom článku.


Zbrane Merkel - od histórie až po najnovší prírastok

napísal IBO.sk, publikované dňa 17.06.2018Zbrane Merkel - od histórie až po najnovší prírastok

Priemyselná revolúcia zmenila Nemecko na tretiu najväčšiu priemyselnú krajinu na svete. V Suhl sa remeselnícke dielne premenili na manufaktúry a neskôr na továrne na výrobu zbraní. Bratia Merkelovi chceli byť súčasťou bezprecedentnej transformácie národného hospodárstva na prelome 19. storočia.


Test fotopasce Spromise S328 a S358 - Mendelova univerzita v Brne

napísal IBO.sk, publikované dňa 17.06.2018Test fotopasce Spromise S328 a S358 - Mendelova univerzita v Brne

V nasledujúcom príspevku prinášame čitateľom recenziu fotopascí, zapožičaných brnenskú pobočkou obchodného reťazca IBO, s.r.o., výhradným dovozcom značky SPROMISE do Českej republiky.


Ako si správne vybrať kosačku?

napísal IBO.sk, publikované dňa 29.05.2018Ako si správne vybrať kosačku?

Zdravý, upravený a krásny trávnik. To je sen nejedného majiteľa domu so záhradou. Trh v dnešnej dobe obsahuje širokú ponuku kosačiek, v ktorej sa vyznať nie je vôbec jednoduché. Ak uvažujete o novom pomocníkovi do záhrady v podobe kosačky, mali by ste brať do úvahy niekoľko faktorov. Rozloha vášho trávnika, členitosť trávnik, možnosti pripojenia či nerovnosť terénu.


Olight M3XS-UT Javelot – 1200 lumenov pátracieho výkonu

napísal IBO.sk, publikované dňa 27.04.2018Olight M3XS-UT Javelot – 1200 lumenov pátracieho výkonu

Taktická baterka, ktorá využíva diódu Cree XP-L HI, ako svetelný zdroj vo veľkom reflektore, čo má za následok výkon až 1200 lúmenov. Skvelé LED svietidlo, ktoré bude dokonale slúžiť policajtom, záchranárom, vojakom, ale aj pre turistov a milovníkov prežitia. Rovnako ako ostatné svietidla série Javelot, tento model ponúka svetelný lúč, ktorý smeruje na 80% do jedného bodu. Efektívny dosah až do 1000 metrov.


Pažby Markel - Kvalita podpísaná tradíciou

napísal IBO.sk, publikované dňa 16.04.2018Pažby Markel - Kvalita podpísaná tradíciou

Ako je známe, hlaveň strieľa, ale pažba triafa. Pažba z dreva alebo syntetiky je hlavným spojníkom medzi lovcom a puškou. Pažba rozhoduje o ergonómii pušky. Merkel si v posledných rokoch stanovil rôzne požiadavky pri skladovaní dreva alebo syntetických materiálov.


OLIGHT M2R Warrior - svietidlo vyrobené do nepohody

napísal IBO.sk, publikované dňa 09.04.2018OLIGHT M2R Warrior - svietidlo vyrobené do nepohody

Svietidla Olight patria dlhé roky medzi špičku na trhu. V našom blogu sa podelíme o skúsenosti s taktickým svietidlom Olight M2R Warrior. Svietidlo ponúka svetelný tok 1500 lúmenov, je vyrobené z leteckého hliníka a odolá aj tomu najhoršiemu zaobchádzaniu.


Buďte na jar pripravení

napísal IBO.sk, publikované dňa 28.03.2018Buďte na jar pripravení

Vášniví záhradkári ožívajú a s nimi aj ich záhrady. Treba vytiahnuť aj malé pomôcky a poodstraňovať všetko, čo v záhrade nie je potrebné.


Predstavujeme Vám značku ALPENHEAT

napísal IBO.sk, publikované dňa 17.01.2018Predstavujeme Vám značku ALPENHEAT

Ohrievače a sušiče Alpenheat sú výkonné, spoľahlivé zariadenia s dlhou výdržou vyhrievanie a to až do 9 hodín. Už nikdy viac žiadna zima, chlad či omrznuté prsty na rukách alebo na nohách. Nespočetné množstvo spokojných zákazníkov hovorí za všetko. Kvalita spoločnosti Alpenheat je osvedčená, výsledok zaručený. 


Firma IBO získala certifikáciu kvality ISO 9001

napísal IBO.sk, publikované dňa 18.10.2017Firma IBO získala certifikáciu kvality ISO 9001

ISO 9001 je norma vydaná v Slovenskej republike je pod názvom Systém manažérstva kvality s označením STN EN ISO 9001:2009 (#ISO 9001:2015).


Máte nachystané drevo na zimu?

napísal IBO.sk, publikované dňa 04.10.2017Máte nachystané drevo na zimu?

Leto nám pomaly, ale isto končí a tak treba pomaly začať s prípravou dreva na chladné obdobia. Ak vykurujete drevom v kotloch, kachliach či krboch, tak týchto skvelých pomocníkov, o ktorých si povieme, isto oceníte.


IBO podporuje ženskú hádzanú v Trenčíne

napísal IBO.sk, publikované dňa 04.10.2017IBO podporuje ženskú hádzanú v Trenčíne

Firma IBO - to nie je len predaj a servis záhradnej techniky, poľovníckych potrieb, vybavenia pre outdoor a voľný čas, komplexná starostlivosť o lesy, ťažba a spracovanie dreva... Firma IBO - to je aj podpora rôznych športových klubov na území Trenčína – napr. aj hádzanárskeho klubu AS Trenčín.


Oslava desiateho výročia medzinárodnej firmy OLIGHT

napísal IBO.sk, publikované dňa 04.09.2017Oslava desiateho výročia medzinárodnej firmy OLIGHT

Oslava desiateho výročia medzinárodnej firmy OLIGHT - ako zástupca OLIGHT pre SR a ČR sme boli poctení pozvánkou na takúto velkolepú akciu. OLIGHT, vedúca znacka vo vývoji a výrobe rucných LED svietidiel, bola zalozená v roku 2007 a tento rok nás príjemne prekvapili, že značka OLIGHT v tomto roku bude oslavovať desiate výročie od svojho etablovania sa na svetovom trhu.


Olight S Mini - minilampička, ktorá presvetlí aj najtmavšiu noc

napísal IBO.sk, publikované dňa 18.07.2017Olight S Mini - minilampička, ktorá presvetlí aj najtmavšiu noc

Hoci je tak malá, že ju schováte do zovretej dlane, táto LED baterka má v sebe dostatok síl, aby rozjasnila tmavú noc. S rovnomerným kužeľom svetla, stometrovým dosahom a silným jasom ktorý dosiahne i na hranicu 550 lumenov ide o svietidlo, ktoré prekvapuje deň po dni, znova a znova.


Helix od Merklu

napísal IBO.sk, publikované dňa 03.07.2017Helix od Merklu

Firma Merkel je známa výrobou svetovo presnulých loveckých zbraní. Tento krát by som Vám chcel predstaviť najnovší model RX Helix – opakovaciu guľovnicu s priamoťažným záverom. Síce je už na trhu nejaký ten rok, jej predaj na Slovensku bol zatienený konkurenčnými  značkami.


Túžite po najkrajšom trávniku v širokom okolí?

napísal IBO.sk, publikované dňa 14.06.2017Túžite po najkrajšom trávniku v širokom okolí?

Trávniku musíte venovať dostatočnú pozornosť, a to najmä v tomto období. Váš trávnik sa vám zaručene odmení v podobe krásnej zelenej trávy. Nesmiete však zabudnúť ani na nevyhnutné časti starostlivosti a tým máme na mysli pravidelné kosenie a jarné prevzdušňovanie. 


Fotopasca - spoľahlivý pomocník

napísal IBO.sk, publikované dňa 02.06.2017Fotopasca - spoľahlivý pomocník

Ako jediná firma na Slovenku držíme najväčšie množstvo fotopascí skladom. Ponúkame fotopasce od 99€ s kompletným príslušenstvom, servisom a poradenstvom. V našej ponuke nájdete aj fotopasce s GPS modulom pre jednoduchú lokalizáciu v prípade krádeže, alebo nadčasové fotoapasce, ktoré sú vybavené solárnym panelom, ktoré nepotrebujú batérie.


Hľadáte kosačku, ktorú nič nezastaví?

napísal IBO.sk, publikované dňa 01.06.2017Hľadáte kosačku, ktorú nič nezastaví?

Kosačky Canycom sú preslávené tým, že ich nezastaví absolútne nič. Či je to vysoká tráva alebo krovie, a to aj v tých najstrmších svahoch. Traktory Canycom udávajú nové štandardy vo viacerých oblastiach. Tieto parádne stroje majú vystužené karosérie. Výkonné motory či plynule nastavenie výšky kosenia pomocou elektroniky, poskytujúce ochranu proti šmyku a samozrejme kvalitné mulčovacie nože, ktoré sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej švédskej ocele. Vysoká kvalita a spracovanie zaručujú dlhú životnosť.