Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod

Odhádžte sneh rýchlo a bez námahy...

napísal IBO.sk, publikované dňa 01.02.2017Odhádžte sneh rýchlo a bez námahy...

Prekvapili vás ráno haldy snehu, no nemáte čas na ručné, pracné odpratanie snehu? Zaobstarajte si šikovného pomocníka vo forme snehovej frézy, ktorý vám ušetrí kopec času a síl. Sneh treba odhŕňať čo najskôr. Keď už je sneh ušliapaný, ťažko sa frézuje či ručne odhadzuje a to platí aj v prípade, ak je sneh mokrý. Jednostupová fréza a dvojstupňová fréza – aký je rozdiel? Neviete sa rozhodnúť, ktorá je tá správna?


Štiepané drevo privezieme až k vám domov

napísal IBO.sk, publikované dňa 15.12.2016Štiepané drevo privezieme až k vám domov

Objednajte si palivové drevo od nás z pohodlia domova. IBO Píla je naša špecializovaná prevádzka, ktorá bola založená v roku 1996 so zameraním na výrobu ihličnatého a listnatého reziva. Výroba je smerovaná hlavne na objednávkovú výrobu reziva a piliarskych výrobkov, predaj hotového reziva a ...


Boli sme na návšteve vo firme Swarovski

napísal IBO.sk, publikované dňa 04.12.2016Boli sme na návšteve vo firme Swarovski

Swarovski je rakúsky rodinný podnik so sídlom v tirolskom mestečku Wattens. V Rakúsku sa jeho výrobky dnes považujú za akýsi národný symbol a vždy sa spomínajú medzi prvými vecami, ak je treba uviesť, čo by sa cudzincom v Rakúsku odporučilo.


SPYPOINT LINK 4G – fotopasca pre profesionálov

napísal IBO.sk, publikované dňa 28.11.2016SPYPOINT LINK 4G – fotopasca pre profesionálov

Trh je zaplavený množstvom rôznych značiek fotopascí, ktoré sa často kopírujú, a preto nielenže neposkytujú očakávaný výkon, ale nemožno ich ani opraviť... Kupujete citlivú elektroniku, od ktorej očakávate dokonalý výkon, preto si dávajte pozor na lacné napodobeniny od pochybných predajcov a kupujte len v overených obchodoch.


Chcete potešiť svoju ratolesť?

napísal IBO.sk, publikované dňa 15.11.2016Chcete potešiť svoju ratolesť?

Spoločnosť BRUDER vznikla rokom 1926 vďaka Paulovi Bruderovi. Ten začal vyrábať hračky vlastnoručne. Po konci 2. Sv. vojny pokračoval vo výrobe jeho nástupca – Heinz Bruder. Heinz zaobstaral lisy a iné stroje. Nechýbali ani stroje pre úpravu plastov. Spoločnosť BRUDER sa začala rozvíjať rýchlym tempom, takže plocha s rozlohou približne 60 m2 bola razom malá. Písal sa rok 1958 a Bruder vydal svoj prvý katalóg malých hračiek. Po roku 1975 spoločnosť vybudovala expedičné haly a sklady.


Podávače krmiva – efektívne prikrmovanie

napísal IBO.sk, publikované dňa 11.11.2016Podávače krmiva – efektívne prikrmovanie

Automatickým podávčom krmiva môžete prikrmovať všetky druhy zveri, ktorú prikrmujete jadrovým krmivom. Či už je to vysoká zver, srnčia zver, diviaky, bažanty, alebo zajace. Zver sa naučí chodiť na krmovisko pravidelne.


Hľadáte šikovného pomocníka pre odpratanie napadaného lístia?

napísal IBO.sk, publikované dňa 02.11.2016Hľadáte šikovného pomocníka pre odpratanie napadaného lístia?

Jeseň je v plnom prúde a po roku opotrebovávania a obdobiach sucha si vaša záhrada zaslúži pomocnú ruku. V našom blogu si povieme niečo o šikovných strojoch, ktoré vám spoľahlivo pomôžu udržať vašu záhradu krásnu, silnú, zdravú a upratanú.


Oblečenie Hubertus – nemecká kvalita za priaznivé ceny

napísal IBO.sk, publikované dňa 26.10.2016Oblečenie Hubertus – nemecká kvalita za priaznivé ceny

Firma Hubertus produkuje kvalitné oblečenie, ktoré je vyrobené v EÚ, takže žiadna Čína. Hubertus je svetoznáme oblečenie, ktoré je prepracované do tých najmenších detailov. V našej širokej ponuke nájdete oblečenie do tuhých mrazov, na spoločné poľovačky, ako aj oblečenie pre malých poľovníkov.


Vieme sa o Váš les postarať

napísal IBO.sk, publikované dňa 25.10.2016Vieme sa o Váš les postarať

IBO LESY - služby spojené so starostlivosťou o les, plánovanie, pestovanie lesa, ochranu lesa, ťažbu, manipuláciu, sortimentáciu dreva, odvoz, predaj a kúpu dreva ponúka aj Vám.


SPYPOINT - najrýchlejšie fotopasce na svete, ktoré konkurencia nedobehne

napísal IBO.sk, publikované dňa 27.09.2016SPYPOINT - najrýchlejšie fotopasce na svete, ktoré konkurencia nedobehne

Spypoint je kanadská spoločnosť, ktorá už po dlhé roky vyrába a inovuje špičkové fotopasce, akčne kamery, a mnoho ďalších prvotriednych produktov, bez ktorých sa nezaobíde žiadny lovec. Kamery tejto firmy vynikajú svojou neodmysliteľnou kvalitou spracovania a kvality výsledných fotografií a videí.


Máte nachystané drevo na zimu?

napísal IBO.sk, publikované dňa 06.09.2016Máte nachystané drevo na zimu?

Leto nám pomaly, ale isto končí a tak treba pomaly začať s prípravou dreva na chladné obdobia. Ak vykurujete drevom v kotloch, kachliach či krboch, tak týchto skvelých pomocníkov, o ktorých si povieme, isto oceníte.


Bezstarostný lov s vysokým štandardom?

napísal IBO.sk, publikované dňa 02.08.2016Bezstarostný lov s vysokým štandardom?

Poľovačka je o magických vzrušujúcich momentoch, ktoré zažívame v lone prírody. Každý koho pohltí vášeň pri love si uvedomuje, že kvalitná zbraň je nevyhnutnosťou. Či už idete loviť kamzíka do vysokých hôr, srnca na rozľahlé polia, alebo sa vydáte na lov jeleňa do hlbokých lesov s guľovnicami MERKEL budú Vaše zážitky ešte intenzívnejšie. V zbraniach MERKEL sa spájajú moderné špičkové technológie s tradíciou a dlhoročnými skúsenosťami zbrojárov z presláveného zbrojárskeho mesta Suhl. V tomto meste sa takisto vyrábajú zbrane HAENEL-MERKEL.


Špičkové svietidlá s doživotnou zárukou – OLIGHT

napísal IBO.sk, publikované dňa 20.06.2016Špičkové svietidlá s doživotnou zárukou – OLIGHT

OLIGHT Technology je spoločnosť, ktorá sa špecializuje výrobou LED svietidiel vysokej kvality. Svietidlá LIGHT sú vybavené najmodernejšou LED technológiou a najvyšším štandardom prevedenia. Primárne sa zameriava na výrobu svietidiel “Premium Aluminium“, ktoré slúžia na každodenné použitie (EDC), outdoorové, vojenské účely, špeciálne jednotky, svietidlá pre poľovníkov, záchranárske či pátracie akcie a podobne. Vývojári firmy OLIGHT neustále pracujú na rozširovaní základne zákazníkov a na zväčšovaní škály produktov.


Hľadáte kosačku, ktorú nič nezastaví?

napísal IBO.sk, publikované dňa 26.05.2016Hľadáte kosačku, ktorú nič nezastaví?

Predstavujeme vám Canycom - terminátor medzi kosačkami.


Túžite po krásnom zelenom trávniku?

napísal IBO.sk, publikované dňa 11.05.2016Túžite po krásnom zelenom trávniku?

Potešte seba aj svoju záhradu už dnes a začnite s mulčovaním podľa našich tipov a rád.


Máte strach o svoju úrodu a majetok?

napísal IBO.sk, publikované dňa 15.04.2016Máte strach o svoju úrodu a majetok?

Chráňte sa efektívne s odpudzovačom ANIMALIT, ktorý odpudí všetky druhy zveri, keď nie je vítaná.


Ako získať trávnik, na ktorý budete hrdý?

napísal IBO.sk, publikované dňa 09.04.2016Ako získať trávnik, na ktorý budete hrdý?

Ostrihajte ho na ježka...


Buďte na jar pripravení

napísal IBO.sk, publikované dňa 30.03.2016Buďte na jar pripravení

Už sa blíži čas, kedy je potrebné sa začať venovať okolo záhradky. Mali by sme začať uprataním si priestorov určením pre náradie, či už je to menšia dielňa alebo záhradný domček. Vyčistíme obuv určenú do záhrady, pripravíme a očistíme taktiež aj záhradné náradie.


Predĺžte životnosť potravín až 8-krát s FoodSaver

napísal IBO.sk, publikované dňa 02.03.2016Predĺžte životnosť potravín až 8-krát s FoodSaver

FoodSaver je americká spoločnosť vyrábajúca obľúbené vákuové baličky potravín pre profesionálov a domácnosti. Tieto patentované vákuové baličky so silnou drážkovanou fóliou umožňujú dokonale odsať vzduch a vytvoriť vzduchotesný spoj, ktorý vám predĺži dobu skladovania vašich potravín až osemnásobne bez toho, aby sa vaším potravinám niečo stalo. Poskytujú efektívne uskladňovanie potravín v reštauráciách či domácnostiach a navyše vás zbavia zbytočným plytvaním potravín a ušetríte kopec peňazí. Vákuovačky sú ako stvorené pre balenie desiatej či obeda vaším deťom do školy alebo vám do práce. Užitočnými sú aj pre večerné grilovanie s blízkymi či priateľmi, na turistiku, a taktiež sú ideálne pre mäsiarov, poľovníkov, rybárov a záhradkárov.


Vábničky na líšky Nordik Predator - z poľovky už nikdy s prázdnou

napísal IBO.sk, publikované dňa 05.02.2016Vábničky na líšky Nordik Predator - z poľovky už nikdy s prázdnou

Vábničky Nordik Predator sa stali najrozšírenejšími vábničkami medzi poľovníkmi. Ihneď sa stali obľúbenými a žiadanými aj na Slovensku. V Českej republike ich predstavil verejnosti známy a uznávaný odborník na vábenie pán Václav Svoboda, ktorý bol sám s nimi nadmieru veľmi spokojný.